Bouře

Fragment - 2013
ISBN: 9788025316993

Fragment (2013) 9788025316993 312

Přítomnost, rok 2009.
Devatenáctiletý Jackson je normální student... tedy téměř normální. Dokáže totiž cestovat časem. Nic nemůže změnit, jen znovu prožít to, co se už stalo. Po útoku dvou neznámých mužů se Jackson ocitne o dva roky zpět.

Minulost, rok 2007.
Jackson se nemůže vrátit zpátky do přítomnosti. Jaké tajemství ho obklopuje? Proč ho pronásledují neznámí útočníci?
Stojí tváří v tvář "nepřátelům času" a musí se rozhodnout, co všechno je ochoten obětovat pro záchranu svých blízkých a možná i celého světa... (Založil/a: Samie)

Julie Cross Julie Cross

Lucianna
  7. 9. 2014, 19:07
Jedno se knize musí uznat. Četla se lehce a rychle. Ovšem děj už stal za starou bačkoru. Když jsem tuto knihu dostala do ruky od své tety, tak jsem čekala více než tohle.
Celupka
  26. 11. 2013, 17:26
Sice zajímavý nápad, ale potenciál naprosto nenaplněný. Příběh velice průměrný a povrchně napsaný. Očekávala jsem rozhodně více. Obálka je hezká, ale to je tak vše.
Reeeniiik
  12. 3. 2016, 19:19
Nápad pěkný, jen jakoby knížce něco chybělo, nebyla asi tolik propracovaná a psaná moc do hloubky.. Z tohoto příběhu by se dalo vytřískat více. Ale čtivé, plynoucí lehce, se zajímavými zápletkami.
Cherry731910
  7. 2. 2014, 15:57
Ze začátku knížky jsem byla nadšená, ale prostředkem knihy jsem se doslova prokousávala. Děj je na můj vkus až moc zdlouhavělý a naprosto nezáživný. Dávám tři hvězdičky za začátek a konec .. Prostředek knihy u mě nepodstatný.. Myšlenka dobrá, ale knihu rozhodně nedoporučuji pro náročnější čtenáře.