Dotek chladu

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2087-7
Vyšlo jako e-kniha

Fragment (2014) 978-80-253-2087-7 224 Vyšlo jako e-kniha.
Fragment (2013) 978-80-253-1950-5 224

Sedmnáctiletá Theresa nevěří, že její nejlepší kamarádka spáchala sebevraždu ani že měla nehodu. Je si jistá, že na mostě, z něhož měla Julie údajně spadnout nebo skočit, nebyla sama. Někdo byl s ní – a strčil ji.
Ale kdo? Že by snad záhadný Leon, který Julii pronásledoval na každém kroku jako stalker? Theresa se rozhodne kamarádčinu smrt objasnit. Při pátrání ale naráží na tajemství a věci, o kterých by snad raději nevěděla... (Založil/a: Moreanne)

Bilbovy knihy
  27. 6. 2016, 12:03
No na rozdíl od prvního thrilleru z edice od nakladatelství Fragment (Výkřik do tmy) jsem docela zklamaná. Je to sice kniha pro YA, ale to neznamená, že Vám doslova musí vnucovat před koncem knihy jméno vraha tak okatě, že mohlo být klidně zmíněno již v anotaci a bylo by to. Ušetřila bych čas. Rozhodně to bylo způsobeno zrychleným koncem. Před námi je docela slušně rozjetý děj a autor se rozhodne to během pár stránek rozluštit a to prostě nejde.

Ale abych nebyla tak skeptická, až do tohohle okamžiku ( jméno vraha) se kniha dala lehce a rychle číst. Takže oddychovka jak již bylo zmíněno to rozhodně je. Stihla jsem knihu přečíst během jízdy vlakem z poslední zkoušky. No a za to, že mi poskytla hodinu klidu, kdy jsem mohla vypnout
Americangirl
  11. 6. 2014, 13:57
Knížka u které jsem nečekala takhle povedený děj . Opravdu pěkná knížka!A ještě lepší děj , určitě doporučuji těm kdo mají rádi romantiku a tak trochu krimi