Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Idlewild

40%
2 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Idlewild
Autor:
Originální název: Idlewild
Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Nejnovější vydání:
Triton - 2008
ISBN: 978-80-7387-090-4
Počet stránek: 294
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Triton (2008) 978-80-7387-090-4 294

Idlewild neví, kdo je, kde je ani jak se tam dostal. Uvědomuje si jen to, že se ho právě někdo pokusil zabít. A také to, že on sám připravil o život člověka. Když se vydává na průzkum bizarního a podivně povědomého, temného světa, ve kterém se nachází, začíná narážet na stopy, vedoucí k odhalení jeho identity. (Založil/a: Mazikoule)

(více)  
Nick Sagan Nick Sagan
*16.09.1970

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

HELLBOY-DB
0%
  28. 1. 2016, 17:00
Co mě k této trilogii nasměrovalo, byla postkatastrofická budoucnost, mám za sebou první díl a musím přiznat, že té jsem si moc neužil a kniha mi místo toho nabídla katastrofu, ale v jiném směru než jsem očekával. Toto „dílo“ má text v tak perfektně zpracované formě, že se mi podařilo začíst nejdéle na dvě strany, pak jsem byl prostě z děje vyhozen, k postavám jsem si cestu nenašel, protože žádný důvod k tomu nenabídly. Prostředí virtuálního světa bylo taky totálně nevyužité a nezajímavé (když porovnám s jakoukoliv knihou) a jelikož se příběh točí kolem podružností, tak ho nic netlačí kupředu. Ke konci jsem byl z tohoto tak zdeptaný, že už teď mám hrůzu z dalších dvou pokračování, které mi leží v knihovně. ===0%
Zajdaanek
60% 60% 60% 60% 60%
  25. 10. 2016, 20:18
Knihu jsem přečetl jedním dechem a neměl jsem výrazný problém. Je to možná tím, že už od samého začátku toto beru jako lehkou literaturu. Neočekávám od toho nic velkého, nic převratného a nic, z čeho bych po dočtení poslední stránky byl paf. Stálo to za to? Řekněme ano, ale....musí být člověk vážně opatrný. Pokud toho budete čekat příliš, nedostanete nic. Opravdu. Nevyužitý potenciál na maximum. Já však přesto zůstávám nezklamán a dávám 3 hvězdičky. Možná trochu z milosti, možná ne. To už je víceméně jedno. Jsem zvědav na pokračování.