Láska prochází kuchyní

Láska prochází kuchyní

Podtitul: Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek

Smart Press - 2013
ISBN: 978-80-87049-66-2

Smart Press (2013) 978-80-87049-66-2 176

Anotace

Kniha stylistky, designérky a vášnivé kuchařky Denisy Bartošové obsahuje nejen báječné recepty na jedlé dárky všeho druhu – pro děti, ženy (maminky, dcery, kamarádky…) i muže (partnery, tatínky…), ale především originální nápady na jejich balení. Jedlé dárky lze věnovat k nejrůznějším příležitostem, proto je kniha přehledně rozdělena do kapitol odpovídajících tematicky jednotlivým měsícům – vždyť únor je lásky čas, červen patří dětem a prosinec si tvorbu dárků pro blízké přímo žádá! S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku (kniha obsahuje také přílohu, kde najdete jmenovky, krabičky, kornouty atd.), ale poslední krok – darování – je již pouze na vás. A protože je autorka žena-kreativec, vymysleli jsme knize originální vazbu s oválným výřezem, kterou se jiná kuchařka na našem trhu nepyšní, a hravý, nijak unylý layout doplněný o skvostné fotografie Aleny Hrbkové. Snad se láska, kterou je kniha doslova prošpikovaná, dostane nejen do vaší kuchyně.

Z 51 jedlých dárků vybíráme: Slané pečené čtyřlístky jako „PF“ – Valentýnské dárky – Velikonoční překvapení pro malé i velké koledníky – Sušenkové lžičky a minibábovičky pro malé mlsaly – Marmeládový set na celý týden – Bylinkové oleje i octy – Adventní kalendáře – Sušenky pro zvířátka. (Založil/a: Rosie5)

Denisa Bartošová Denisa Bartošová

Rosie5
  30. 10. 2013, 17:54
Kniha Láska prochází kuchyní je neuvěřitelně variabilní.I když si něco dle chuti pozměníte,jak navíc sama autorka nabádá,recept i nadále funguje a je skvělý! Z hlediska dekorací je pro mě studnicí inspirace.

ADÉLA HÁLKOVÁ redakce a propagace,koordinátorka projektu Gastronaut.cz PŽ 11/2013