Danse Macabre

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Epocha - 2013
ISBN: 978-80-7425-190-0

Epocha (2013) 978-80-7425-190-0 536 vázaná

Anita Blakeová se ve čtrnáctém pokračování svých příběhů potýká s problémem pro federálního šerifa neobvyklým – mohla by totiž být těhotná.

Anita Blakeová se musí soustředit na nebezpečnou situaci: ardeur – sexuální síla, která proudí mezi ní, Jean-Claudem, upířím vládcem města, a Richardem, náladovým vlkodlakem, který ji vášnivě miluje – dosahuje nové úrovně. Jako neočekávaný vedlejší efekt však vzrůstá i Jean-Claudova moc coby vládce města a nepředvídatelný Richard se mění také. Ale jak dny plynou, zajímá Anitu upíří politika méně než prastará, obyčejná hrůza, kterou sdílejí ženy už věky věků: mohla by být těhotná. A pokud ano, tak bez ohledu na to, zda je otcem upír, vlkodlak nebo někdo úplně jiný, zcela jasně si uvědomuje, že jako federální šerif, který oživuje mrtvé a popravuje upíry, dítě vychovávat nemůže… (Založil/a: Eli.)

Nnelly
  28. 12. 2013, 10:19
uhů, tak tohle už bylo vážně špatný... absolutně žádný příběh, jen sex, trocha zbytečného moralizování, na které nikdy nedojde, sex, sex, sex a ... no ne, příběh není, prostě ne
z Anity se stala neuvěřitelně dokonalá, mocná, krásná a sexuálně zdatná Mary-Sue a mně se chce plakat (dobře :D brečšet nebudu, ale raději nevzpomínat na Anitu Blake 1-6 cca)

pro mě jediné pozitivum Nathaniel, Richarda už fakt nesnášim a vzhledem k tomu, že to vypadá, že autorka se rozhodla žádnou z postav nikdy neeliminovat, ale jen přidávat, tak už se v těch parnerech (a kamarádech na sex a podobně) fakt ztrácím