Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět

Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět Originální název: Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Petrklíč - 2013
ISBN: 978-80-7229-519-7

Petrklíč (2013) 978-80-7229-519-7 192

Muže jako takové můžeme milovat a nebo i nenávidět. Ovšem je tu i kategorie lhostejnosti. Ano, mohou nám být ukradení a my spíše pak hladíme uši svého psa s láskou a důvěrou. Zkrátka s muži je to jako s projímadlem. Jak si nedáme pozor, pořádně nás proženou. Pokud nás budou ale prohánět v ložnicích a bude se nám to líbit, tak budeme veselé a naše tváře se budou lesknout jako vycíděná jablíčka a my okolo nich budeme poskakovat jako bujaré klisňičky. Presto žádná z nás nikdy nebude znát muže dokonale a oni nás můžou nemile překvapit i po diamantové svatbě. Takže obezřetnost je na místě. Proste, s muži zacházejme jako z prasklým prkýnkem na záchodě. Nikdy nevíme, kdy nás bolestivě štípne do zadečku. (Založil/a: Eli.)

Adriana Radačičová Adriana Radačičová