Slepičí polévka pro duši - O andělech mezi námi

Slepičí polévka pro duši - O andělech mezi námi

Podtitul: 101 pravdivých příběhů ze života, o podivuhodných setkáních, zázracích a vyslyšených modlitbách

Originální název: A Taste of Chicken Soup for the Couple's Soul

Práh - 2013
ISBN: 978-80-7252-482-2

Práh (2013) 978-80-7252-482-2 328

Andělé k nám často přicházejí v přestrojení...

Kdo z nás by nechtěl potkat svého anděla?
Kdo by se nechtěl v životě spolehnout jen na toho svého anděla strážného? Vždyť každý z nás by si jistě vybavil alespoň jednu situaci, kdy by za svého anděla dal všechno na světě.

A nejde jen o nás. Jde o naše blízké, kterým někdy přes veškerou snahu neumíme poskytnout tu pravou pomoc. Naštěstí jako by tu bylo ještě něco; něco dobrého, co se nachází mimo naše schopnosti i moc.

Tato kniha obsahuje 101 překrásných a dojemných příběhů. Některé až nahánějí strach, jiné budí údiv a většina z nich se odehrává na zcela běžných místech, uprostřed reálného života.

Setkání s anděly mohou mít různé podoby, jako ostatně i andělé samotní. Tyto malé velké zázraky, které mohou potkat každého z nás a které si často ani neuvědomujeme, přinášejí především poznání a naději. Dávejte proto na svého anděla pozor, aby si nezlomil křídla... (Založil/a: TeJoUsHeK)

Jack Canfield Jack Canfield
*19.08.1944