Kedrigern a kouzelný pár

Originální název: Kedrigern and the Charming Couple

Polaris - 1994
ISBN: 80-901292-8-5

Polaris (1994) 80-901292-8-5 238

Čtvrtá kniha ze série Kedrigern.

Cestováním znavený čaroděj Kedrigern se vrátil z další cesty za klientem. Vzápětí se však dozví, že Ithian, král Othionu, má velice choulostivý problém - jeho dcera se při úplňku mění ve vlka. A stříbrná kulka prostě nepřichází v úvahu.
Kedrigern musí nalézt účinný lék - do příštího úplňku. Mezitím se jeho půvabná žena princezna a poněkud choulostivá Berzel potýkají s lidožravými obry, hladovými čarodějnicemi, zlým šaškem a gigantickou hrou v šachy - hrou na život a na smrt!
Člověk by ani nemusel být vlkodlak, aby z toho začal výt! (Založil/a: japol)

Peter.Melon
  28. 10. 2011, 19:43
Toto je dobrá fantasy kniha,potěší.Hrdina čaroděj Kedrigern a jeho manželka krásná Princezna čelí dalším nástrahám kouzelné říše.Čtivá a příjemná kniha,která potěší snad všechny věkové kategorie.Je místy humorná a dobrodružná,což já dá se říci ve fantasy knihách jako je tato vyhledávám a zbožnuju.Stojí minimálně za jedno přečtení.Dávám jí okolo 80 procent(I když jsem už dospělí).