Živí mrtví: Cesta do Woodbury

Živí mrtví: Cesta do Woodbury Originální název: The Walking Dead: Road to Woodbury
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-742-5

Baronet (2013) 978-80-7384-742-5 320

Ve světě, v němž lidskou civilizaci nahradily hordy krvežíznivých zombií, existuje jen jeden cíl – přežít. Ve druhém díle trilogie Jaye Bonansingy ze světa Živých mrtvých se dále odvíjí příběh Guvernéra a jeho boje proti chaosu, v němž podle něj účel světí jakékoliv prostředky a řád musí být nastolen za každou cenu. Přežít ovšem chce i Lilly Caulová, které se Guvernérovy metody ani trochu nezamlouvají. A své k tomu chtějí říct chodící mrtvoly, kterým jde o jediné – ukojit neukojitelný hlad. Místem jejich sporu je malé opevněné městečko v Georgii, kdysi známé jako Woodbury, a jeho výsledek je všechny změní navždy. (Založil/a: Kůstka)

mikael
  26. 3. 2016, 20:06
Mnooo, jak to hezky napsat...ujde to. Jak psal uživatel Karel Kunst - je to pořád The Walking dead, ale to je to jediné pozitivum.
Trošičku slabší díl a upřímně mě Lilly moc nesedla a trošku mě to tak odradilo od čtení dalších dílů.
Ale spočnu, přečtu si něco jiného, mrknu na pár dílů The Walking dead a potom se opět na další díly vrhnu. :-)
Martin Kollmann
  29. 8. 2014, 14:04
Druhý díl trilogie mě opět nadchnul a přečetl jsem ho za chvíli. Opět doporučuji všem, kteří viděli seriál, ale už mají přečtený první díl.
Karel Kunst
  14. 3. 2014, 19:15
Oproti Vzestupu Guvernéra trochu slabší díl..nic moc se tam neděje, ale pořád to jsou Walking Dead :)