Manžel na objednávku

Manžel na objednávku

Fortuna Libri - 2013
ISBN: 978-80-7321-733-4

Fortuna Libri (2013) 978-80-7321-733-4 344

Anna Blytheová si na svůj život nemůže stěžovat. Má skvělou práci v redakci časopisu, úžasnou nejlepší kamarádku a právě se jí podařilo sehnat nakladatele pro svoji knižní prvotinu. Potíž je v tom, že si neustále vybírá nevhodné muže. Brzy poté, co se jí zhroutí další vztah, najde Anna vizitku společnosti, jež má stejné jméno jako ona a kterou považuje za seznamku. Ze zvědavosti a pro tu shodu jmen si ji ponechá. A když jí pak nejlepší kamarádka oznámí, že se právě zasnoubila, rozhodne se z jakéhosi pocitu žárlivosti a vzdoru tu tajemnou agenturu vyzkoušet. Jenže ji čeká pořádný šok – nejde totiž o obyčejnou seznamku, ale o kancelář nabízející exkluzivní (a taky pořádně drahé) zprostředkování sňatků... O něco později se Anna ocitne v luxusním mexickém letovisku, kde se během pouhých dvou dní seznámí s Jackem, mužem, kterého jí vybrali, a provdá se za něj. A navzdory všemu očekávání to funguje! Alespoň do chvíle, než novopečená manželka odhalí, že ani Jack, ani agentura nejsou tím, čím se zdáli. (Založil/a: alča87)

Catherine McKenzie Catherine McKenzie

Lucianna
  2. 9. 2014, 20:49
Když jsem četla tuto knihu, a v anotaci bylo že Jack není ten za koho ho měla myslela jsem ji že jí chce zabít:-D..(shodil jí dvakrát ze člunu TAK CO??).
Příběh je vtipně napsaný, simpatičtní hlavní hrdinové a hlavně o pravé lásce a že stačí jen počkat na toho pravého a že musíme všemu jen dát trochu času.
blaufik
  13. 5. 2016, 21:17
Začátek byl teda strašný, při čtení jsem si říkala "Proboha, co sis to zas koupila..." , ale asi kolem 50. stránky mě to začalo neskutečně bavit. Příběh se četl naprosto sám, téměř se mi od čtení nechtělo odcházet. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila, a u čtení jsem se bláznivě usmívala. Jediné, co se mi vůbec nelíbilo, bylo počeštění jména hlavní hrdinky, aby Annu oslovovali Aničko, to ne, absolutně mi to tam nesedělo. Nicméně nakonec jsem ráda, že jsem si knihu pořídila, už jen , kvůli pocitu, který ve mně po přečtení zůstal.
Evelýny
  14. 6. 2014, 23:06
Začátek tohoto příběhu na mě působil tak nějak bláznivě. Když jsem však přestala uvažovat o reálnosti příběhu, rozvinul se vtipně napsaný příběh o lásce, přátelství a o tom, že někdy stačí nehledat lásku na první pohled, ale podívat se ještě jednou.Plný počet hvězdiček však za ten začátek, přitažený za vlasy dát nemohu.
Wajny
  6. 4. 2016, 13:06
Dokonale bláznivá kniha, která vás nabije energií! U této knížky jsem se musela skoro pořád smát, protože autorčin styl psaní, je tak povznášející a dokonale "ženský". Hlavní postavy jsme se ihned oblíbila, hlavně Anna byla úžasná - dokonale praštěná a naivní až hrůza (ale která žena taková není :D). 5*
locin
  12. 10. 2016, 13:03
Zapeklitá zápletka, moc mě oslovil autorčin styl psaní. Kniha měla spát a nabídla něco trochu netradičního.
Poklidné manželství a nebo láska? Oboje je důležité, ale co když si osoba, které se to nejvíc týká myslí, že tyto dvě věci nelze sloučit? Možná předvídatelný konec, ale mě se přesto kniha moc líbila.
Proto se přece romány čtou ne, proto že většinou vždy končí happy endem. :)