Princeta a Kapitán

Princeta a Kapitán Originální název: La Princetta et le Capitaine

Perfekt - 2005
ISBN: 80-8046-294-1

Perfekt (2005) 80-8046-294-1 382

Malvu už znechutil nudný život princety a sňatek je poslední kapka. Rozhodne se k útěku a spolu se svou služebnou se vydává na cestu. Padne do zajetí, ale její otec vyhlašuje výpravu na její záchranu. I mladý Orfeus se této výpravy zúčastní a dokonce se mu podaří Malvu najít. Ale cesta zpátky je krkolomná, dostávají se za haranice Známého světa...Doustanou se zpátky? A jak bude pokračovat láska těchto dvou, Orfea a Malvy? (Založil/a: LuckkkaHeader)

Anne-Laure Bondoux Anne-Laure Bondoux
*23.04.1971

anishta
  3. 4. 2013, 14:32
Moje nejoblíbenější kniha. Možná to je dáno psychickým rozpoložením, ve kterém jsem knihu vzala do ruky, ale i tak je to jediná kniha, kterou jsem četla dvakrát. Dobrodružný příběh, strašně moc emocí. Knihu prostě zbožňuji.
Rames
  8. 5. 2015, 10:53
Hlavní postava prožívá dobrodružství na cestě za svobodou, není to nijak intelektuální dílko a vyjadřování postav je lehce infantilní ale nic to neubírá na čtivosti a kniha dokáže udržet čtenáře v napětí .
TajemnaM
  8. 10. 2011, 9:46
Kniha má sice zajímavý nápad a dobře se čte, nijak mě ale neuchvátila. Možná je to tím, že hlavní hrdinka mi přijde až příliš sebestředná, možná nepřestnosti, které se párkrát objeují. není to špatná kniha. Ale podruhé po ní už asi nesáhnu.
Bajusik
  14. 7. 2013, 18:29
Takový pěkný slaďák pro mladé holky, které mají rády fantasy. Je to čtivé avšak místy mi přišel děj dost uspěchaný, některé zápletky mohly být určitě propracovanější.
Chrunchy
  28. 2. 2013, 12:25
Poprvé a dokonce i podruhé mě to dohnalo k slzám.. Nádherná knížka, která má u mě na poličce čestné místo:)