Zrod hordy

Zrod hordy

Fantom Print - 2010
ISBN: Jan Netolička

Fantom Print (2010) Jan Netolička 352

Od krvavých událostí popsaných ve hře Warcraft III: Reign of Chaos uběhly čtyři roky a světem Azeroth se opet šíří napětí. Bitvami znavené rasy by rády začaly s obnovou svých poničených ríší, ale zemi začíná zaplavovat nová hrozba – starobylá a vražedná… (Založil/a: japol)

Ciba
  21. 9. 2016, 8:23
Konečně, trochu lepší Golden. Ale jen trochu! I když se jedná o zdařilejší román, stejně jen nutné ocenit především předlohu a počítat s touhou fanoušků dozvědět se víc. Po literární stránce opět žádný zázrak. Dějově místy dosti plytké a zbytečně vysvětlované. Autorka nedá čtenáři prostor domyslet některé věci samostatně a vše mu několikrát papouškuje. Námět je ovšem dobrý a kniha otevře dveře k další kapitole rozsáhlého světa WoW. Nejvíce se mi líbily Thrallovi popisky jež líčí vzestup a pád orků s příjemným nadhledem. Souhrnně lepší průměr s několika hezkými momenty především pro orkofily.
HeM
  10. 8. 2012, 23:27
Postavy se nechovají, tak jak by se každý asi za choval, to mě asi vadilo ze všeho nejvíc. A taky mě trochu štvalo, že nevím, no, ale prostě takhle by Horda určitě nevznikla..
Streamline
  12. 11. 2012, 11:39
Christie Golden knihou "Zrod Hordy" priniesla pre mnohých vysvetlenie rýchleho vzostupu orskej rasy a dôvodov ich konfliktu s draenei. Príbeh sa posúva ešte pred narodenie môjho obľúbenca Thralla, konkrétne do čias, kedy žil jeho otec Durotan. Dostávame sa od durotanovho detstva, priateľstva s Orgrimmom, neskôr známym ako Doomhammer, cez jeho nástup na pozíciu vodcu v klane Frostwolf, až po vznik Hordy, Tieňovej rady a ovládnutie orkov bývalým eredarom, démonom Kil´jaedenom. Pre mňa skvelé doplnenie minulých kníh a hier Warcraft a World of Warcraft. Poctivých 80% a príjemné čítanie!
Roux
  29. 11. 2012, 11:06
Trošku moc upovídané, málo akce. Ale jelikož je to má první knížka světa Warcraft tak si netroufám příliš soudit. Uvidíme co přinesou ty ostatní knížky.
EndrjuS
  8. 10. 2011, 10:40
Zrod Hordy je zcela jiná káva než Arthas, popisuje korupci orků pěkně odzačátku, až do otevření portálu do Azerothu.Čtivé, pěkně napsané. Převažuje dobrý pocit z knihy.
kopalis
  1. 3. 2011, 21:27
Když jsem viděl obal této knížky, těšil jsem se na knížku plnou akce a bitev, bohužel jsem se toho nedočkal(to bych toho chtěl moc). Nicméně se jedná o knížku velice slušnou s pěkným příběhem, který začíná oživovat hlavně v druhé půli a spory mezi orkskými klany. Pro fanoušky Warcraftu povinnost!