Kamarád z planety Merton

Kamarád z planety Merton Originální název: Kamarád z planety Merton

Erika - 2010
ISBN: 978-80-7190-759-6

Erika (2010) 978-80-7190-759-6 125

Koho z nás by nezajímaly nevysvětlitelné záhady? Sandra je jimi přímo posedlá. A co teprve když se v její vesnici objeví kruhy v obilí? Sany je jimi přitahována magickou silou. Tajemné síly jí napovídají, že má před sebou nadpozemský úkol. Stalo se něco úžasného. V obilí našla předmět, v němž byl ukrytý Sandřin vrstevník – posel z vesmíru. Údajně přiletěl proto, aby pomohl zabránit pozemšťanům v devastování Země. Sany se Samuelem zažívá neuvěřitelná dobrodružství. Okolnostmi je přinucena s kamarádem odletět na jeho rodnou planetu Merton. Pravda, které oba kamarádi pohlédnou do očí, je zničující. Sany a Samuel stojí před závažným rozhodnutím, těžko říct, pro kterého z nich je těžší. Jak se s problémem porvou? O tom už všem čtenářům napoví tato velice napínavá kniha, která se čte jedním dechem a nedovolí čtenáři od ní odejít, dokud se nedozvědí, jak to celé dopadlo. (Založil/a: japol)

#záhady
Věra Řeháčková Věra Řeháčková