Batman: Soví město

Batman: Soví město

Crew - 2013
ISBN: 978-80-7449-206-8

Crew (2013) 978-80-7449-206-8 208

Batman z pera jedné z největších současných hvězd, Scotta Snydera. Tenhle expert na atmosférické a temné příběhy se tady navíc spojil s kreslířem Gregem Capullem (Spawn) a stvořili skutečně nádhernou záležitost, která zacloumala nejen Batmanem, ale i všemi jeho fanoušky. (Založil/a: mitulka)

antoniana
  14. 2. 2015, 9:00
I u pokračování se Snyderovi podařilo udržet příběh v jedné linii, ten chlápek doopravdy umí. Malé dějové odbočky hlavnímu příběhu vůbec neuškodily, spíše naopak. Capullova kresba je opět skvělá, líbili se mi i ostatní kreslíři u vedlejších příběhů, bylo to takové oživení, které nerušilo celek. Scénárista nechal vlastně celý příběh tak trochu otevřený, takže v budoucnosti se soví tématiky možná chopí někdo jiný, bohužel už navždy bude porovnáván se skvělým Snyderem.
Honzissis
  1. 9. 2016, 16:06
Jó panečku Snyder to je třída. Za mě mnohem lepší než předchozí kniha. Příběh je ucelenější, napínavější a více kreslířů tomu dodalo šmrc. Kvalitní hlavní záporák hodící se do batmanovského světa. Dost jsem si na tomto svazku pošmáknul a doporučuji! A Capullo se taky vyznamenal, ale to u něj není nic neobvyklého. Verdikt 90%.
p.a.
  7. 2. 2014, 15:37
Docela zklamání. Čekal jsem víc. To není problém knihy ale mého očekávání. Čtivé, kresba dobrá. Dobré rozšíření batmanovského universa. Doporučuju.