Nebe v plamenech

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-766-1

Baronet (2013) 978-80-7384-766-1 224

Svět neskončil… Ještě ne.

V pokračování příběhu Monumentu 14 se skupina přeživších, donedávna uvězněných v supermarketu sérií ničivých katastrof, rozdělila ve dví. Většina dětí se v zoufalé snaze vydala opraveným autobusem na letiště v Denveru. Doufají, že se tam setkají se svými rodiči, budou odvezeni do bezpečí a zachrání svého umírajícího přítele.
Ale svět venku je temný a zaplavený nebezpečnými chemikáliemi, které mění lidi v krvežíznivá monstra, a ne všechny děti jsou ochotné nastoupit do autobusu. V útočišti, jež bylo již jednou narušeno, se snaží zbývající děti obnovit přátelství. Ale pokud se máte rozhodnout mezi životem a smrtí, láskou a nenávistí, komu můžete doopravdy věřit? (Založil/a: mitulka)

Emmy Laybourne Emmy Laybourne

Nikolka001
  11. 7. 2014, 13:43
Po prvním dílu je tento rozhodně lepší. Je čtivější, napínavější a krvelačnější. Rozhodně doporučuji a těším se na závěrečný díl. :)
Ann-K.
  19. 6. 2014, 12:56
První dí je rozjezd, teprve až v druhém začíná pravý děj. To neznamená že by první díl byl špatný ale druhý je rozhodně lepší :D Příběh vyprávěn z hlediska dvou postav, víc nebezpečí, víc mrtvol, více strachu, více přátelství, více naděje..... Prostě moc hezká knížka :)Určitě stojí za přečtení. Přečteno za jeden den :D
Emmilli
  13. 3. 2015, 18:01
Po prvním dílu rozhodně lepší pokračování. .akčnější a zazivnejsi. Četlo se to samo a ten konec? Prostě úžasný zážitek. Dávám čtyři hvězdičky protože z počátku to nebylo tak akční a hlavně si pětku schovávám na třetí závěrečný díl který si musím co nejdříve přečíst
makyna03
  17. 11. 2014, 12:16
Je pravdou že druhý díl jsem přečetla rychleji než první dí, přesto si nemyslím, že by byl lepší než první, oba díly jsou stejně dobré. Věřím že třetí díl bude stejný. za mě 100%
Gobi.zr
  7. 7. 2014, 15:59
Zopakuji to stejné co u prvního dílu.

Výborná kniha! Mám ji zařazenu do sekce "Easy Reading". Přímý, srozumitelný příběh plný zvratů bez zdlouhavého vysvětlování a popisovaní. Zkrátka je to boj o přežití a každý si je toho vědom, tak jakápak zbytečná 'omáčka' okolo.

Druhý díl je lepší díky již rozjetému ději, zajímavém dělení děje a ... ty ubíhající kilometry. Paráda.