Za zrcadlem

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-427-9

CooBoo (2013) 978-80-7447-427-9 272

V životě patnáctileté Juli má všechno svá pravidla. Vybočovat je nebezpečné, kdo neodpovídá normě, toho sledují. Ale pak Julina matka zničehonic beze stopy zmizí a její otec se třese strachy. Juli postupně začne odhalovat všechna rodinná tajemství: Máma je jedna z mála víl, kterých se společnost Normality obává. Má totiž zvláštní schopnosti. Je Juli taky taková? Společně se svou novou kamarádkou Ksy a jejím bratrem Ivanem se vydá pátrat – po zmizelé matce, po zakázaném vílím světě a po pravdě o sobě samotné. (Založil/a: Katniss Lavender)

Alina Bronsky Alina Bronsky
*1978

Jitule Marková
  29. 7. 2016, 20:50
tato kniha má podle mě rychlí spád proto se také čte velmy rychle a myslím že stojí za přečtení ikdyž konec mě malinko zmátl tak této knize patří právem 5 hvezd
Angel Writie
  31. 8. 2016, 16:14
Tahle knížka je přesně můj šálek kávy. Fantasy a sci-fi v jednom! Naprosto dokonalý příběh s dost zajímavou dějovou linkou ♥