My, sex a aférky

My, sex a aférky

Daranus - 2013
ISBN: 978-80-87423-52-3

Daranus (2013) 978-80-87423-52-3 172

Hrdinové knižního hitu My, sex a podpatky jsou zpátky! Potrhlá rozvodová právnička Klára, veterinářka s nebezpečně prořízlou pusou Anna, něžně hysterický gay Jára a Ivana - Casanova mezi holkami, co jsou na holky... Všem z naší čtveřičky se opět zkomplikoval život a opět hledají pomoc jeden u druhého. Klára je přesvědčená o manželově nevěře a rozhodne se mu oplatit stejnou mincí. Anna se potýká s protivnou patnáctiletou dcerou svého přítele a její eskapády začnou mít poněkud pubertální nádech. Jára se stane hvězdou televizní reality show a znemožní se snad před celým světem. Zoufalá Ivana po rozchodu s přítelkyní cestuje a páchá maléry v Moskvě i v Tibetu. Když se nakonec všechno vyřeší a přátelé se sejdou nad lahvemi moëtu, můžou s úlevou konstatovat: život je těžký a složitý, ale také neskutečně vtipný a tááák krásný! (Založil/a: mitulka)

#pro ženy  #sex