Léčebna fak it

Léčebna fak it

Podtitul: Profánní cesta k opravdovému štěští

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

PRAGMA - 2013
ISBN: 978-80-7349-349-3

PRAGMA (2013) 978-80-7349-349-3 324

Kolik času strávíme tím, že hledáme TO, zatímco si myslíme, že “tohle” není TO. Jak se tím natrápíme. A co vůbec je TO? Kdo ví, nikdy se k TOMU nedostaneme, nedobereme. TO je vždycky někde jinde, TO je vždycky něco jiného… Možná někdo jiný TO má, ale ne my. TO je něco, čeho bychom se mohli dobrat, kdybychom se víc snažili, kdybychom se zlepšili, kdybychom líp rozuměli, kdybychom se víc naučili, nebo kdybychom v rozhodujícím výsledku našeho hledání byli osvíceni. Osvícení (zjevně) se na světě dosten jen malé skupině lidí, ale tisíce lidí si myslí, že to potřebují, aby byli v pohodě. No, řekněte mi, má někdo z vás TO? Tahle kniha se zabývá tím, jak fakovat určitá ”TA”, aby člověk našel TO velké štěstí. Ale pravé tajemství Fakit terapie tkví v tom, uvědomit si, že TO bylo dávno tady, a že nikdy nebylo jinde. (Založil/a: Laponka)

John C. Parkin John C. Parkin