Svědectví ze života po smrti

Svědectví ze života po smrti

Nezjištěno / Jiné - 1992
ISBN: 80-901311-0-7

Nezjištěno / Jiné (1992) 80-901311-0-7 216

Příběh Osvalda Burtona o jeho putování po onom světě tak, jak jej nadiktoval mediální prostřednici. Unikátní příběh Osvalda Burtona líčí skutečný život na "onom světě" , nejedná se o fantazii. Burton umírá jako mladý muž a bezprostředně po smrti se setkává se zemřelými příbuznými. Líčí setkání s duchovním pomocníkem Arielem a město nově příchozích, tedy těch, kdo teprve nedávno opustili pozemský život. Přesvědčivě ukazuje, že je po smrti veškerá přetvářka neudržitelná a lidé se jeví takoví, jací skutečně jsou. Příběh nás provede oblastmi temnými i krásnými a čtenáři umožní zcela nevšední vhled na posmrtný život. Knihu Svědectví ze života po smrti doplňuje studie "Úloha křesťanství a poslání křesťanů na přelomu tisíciletí" od vydavatele Jaroslava Kyjonky a také zprávy od duchovních pomocníků a vůdců konkrétním lidem, tak jak byly zachyceny mediálně nadanými lidmi.
Nakladatelství Patmos (Založil/a: vladislaus)