Hra

Originální název: Game

Argo - 2007
ISBN: 978-80-7203-905-0

Argo (2007) 978-80-7203-905-0 471

Autorovo dobrodružství, které mu převrátilo život na ruby, začalo na internetu. Dostal jako pracovní úkol dát dohromady knižní brožurku "balicích" strategií, které obíhají na internetu a těší se oblibě. Strauss, kterého vždy zajímal víc James Joyce než sex na jednu noc, se nicméně velmi profesionálně vrhl do "hry", přestal se načas stýkat se svými kamarády, na rady svých nových učitelů si oholil hlavu, přestal nosit brýle, nechal si vybělit zuby a drasticky změnil šatník. Prošel několik seminářů a "škol", vystřídal několik mistrů onoho umění a pod přezdívkou Style (protože se spisovateli prý nikdo nechce spát) začal mít nebývalé úspěchy s takovými ženami, o kterých by se mu před pár lety ani nezdálo. Hra vypráví o skutečných událostech, a přestože působí velmi humorně, domyslit ji do důsledků není pro lidský druh zrovna lichotivé. (Založil/a: skjaninka)

eugeene
  3. 7. 2013, 9:53
Tato kniha mě skutečně překvapila. Bohužel, ne kladným způsobem. Začátek mi přišel hodně zajímavý, ale od prostředka ke konci jsem děj pomalu ani nevnímal. Knihu jsem nebral jako žádný návod, ale ani z hlediska vypravěčského mi nepřišla informativní. Možná je to tím, že je ze života autora, nicméně i tak mi všechna ta hodnocení na internetu přijdou dosti nadsazená. Dílo jsem četl v anglickém jazyce.
jirkam
  17. 8. 2012, 17:33
Upozornění: Tato kniha není univerzální příručkou na to, jak svést ženu vašich snů, ale možná vám dodá potřebnou motivaci k tomu, abyste se stali člověkem, kterého ona bude chtít. Plus k tomu pár nepoužitelných replik na to, jak oslovit ženu v baru a pár "historek z natáčení". Ovšem to co činí tuto knihu jednou z mých oblíbených je možnost nahlédnout do mysli jednak tzv. pick-uperů a také samotných svedených žen. Berte tuto knihu s odstupem a rezervou a budete nadšeni.
tresnulka
  4. 11. 2013, 21:55
Kniha mě v některých částech pobavila,v některých částech jsem ji skoro nevnímala,ale bylo to příjemné počtení,na plný počet to ale u mě není:-)
Adamodry
  17. 2. 2012, 9:22
Výborná kniha o tajemném světě pick-uperů. Tato kniha slouží jako úžasná pozvánka do světa svádění a může nejsitm lidem nastínit cestu a donutit je, něco se sebou dělat.