Klíč k dobré náladě

Podtitul: 10 způsobů, jak se cítit dobře a motivovat sami sebe

ANAG - 2013
ISBN: 9788072638307

ANAG (2013) 9788072638307 240

Špatná nálada a deprese jsou mezi lidmi trvale zakořeněné a jsou na vzestupu. Úpadek přináší potřebu dalšího praktického poradenství.

Knihu napsal přední odborník na výživu a duševní zdraví, Patrick Holford, který předkládá vysoce efektivní metody k tomu, abyste se cítili lépe – bez potřeby léčiv.

Žít bez léčiv? Žádný problém! Život bez léčiv zahrnuje životní styl a techniky managementu života, dále nám autor knihy Faktor, jak se cítit dobře radí, jak nalézt správné potraviny, které nám pomohou výrazně zlepšit náladu. Mnohých potravin je lepší se vyvarovat. Autorův přístup je podpořen rozsáhlým výzkumem a opírá se o motivující a přímé anamnézy konkrétních lidí, kteří trpěli depresí a jimž nepomáhaly žádné tradiční způsoby léčby a uzdravili se až díke Holfordově programu.

Studie je založena na průzkumu o náladě a životosprávě, kterého se zúčastnilo více než 55 tisíc lidí. (Založil/a: Eli.)

Patrick Holford Patrick Holford