Žvaniti fér

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Druhé město - 2013
ISBN: 978-80-7227-341-6

Druhé město (2013) 978-80-7227-341-6 192

Dan Bárta je jeden z nejuznávanějších českých zpěváků. Pohybuje se s naprostou suverenitou v několika odlišných žánrech, a z textů, které v minulosti napsal pro Instinkt i jinam, je už déle zřejmé, že vládne i perem. A že ho baví svět nejen poznávat, ale své poznání také sdílet. Kniha-rozhovor je v Česku zavedený žánr, ale sebraná korespondence Dana Bárty a zkušeného novináře Petra Skočdopole jeho hranice napínají až ke krajnosti.
Žvaniti fér je nejen hravou aluzí na vanity fair (čili pošetilost světa), ale též vpravdě jazzovým, nenasytným proudem řeči plné slovních hříček, nenápadných doznání i střízlivé moudrosti.
Žvaniti fér, to je projížďka pestrým světem čtyřiačtyřicetilého Dana Bárta... (Založil/a: Laponka)

Dan Bárta Dan Bárta

Petr Skočdopole Petr Skočdopole

cicwi
  13. 4. 2016, 19:54
Knížku jsem přečetla na jeden zátah cestou autobusem ... Dan Bárta je inteligentní člověk, který mě baví svým stylem psaní, názory, tím čemu se věnuje .. vážně povedené čtení :)