Co je nového, kotě?

Co je nového, kotě?

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-87530-35-1

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-87530-35-1 256

Co bys udělala, kdyby tě tvůj přítel po desetiletém vztahu požádal o ruku? Zavýskla ano, popadla prsten s diamantem a předplatila si časopis Nevěsta? Nebo zpanikařila a uvědomila si, že je nejvyšší čas zmizet?

Delila dospěla k velkému rozhodnutí. Sebere psa Tlusťocha, sbírku desek od Toma Jonese a opouští jak svého přítele Lennyho, tak i nudný Bradford a vrhá se do víru velkoměsta. Náhodné setkání s televizním produkčním Charliem ji zavede přímo do Notting Hillu, kde potkává výstřední Vivienne a jejího kamaráda Sama, dobrosrdečného provozovatele místní kavárny.

Deliliny sny se začínají plnit. Bydlí v luxusním bytě, přes den nakupuje oblečení od módních návrhářů a večer vymetá nóbl restaurace. Nachází novou lásku a nový život. Najde ale i samu sebe?

Vydavatelství Kristián (Založil/a: ssuva)

GODZILA
  9. 4. 2014, 9:48
Knihy této autorky se mi dostaly do rukou vlastně omylem a já toho vůbec nelituji, protože její díla mě pobaví, rozveselí a připomenou můj vlastní život...jsou to výborné oddechovky a tahle byla úplně stejná...takže určitě stojí za přečtení každým kdo nečeká nějakou těžkou literatůru, ale spíše oddech a pohodu...
nataliethomp
  28. 12. 2013, 16:26
Kniha se mi velmi líbila a nedalo se od ní odtrhnout, tak jako od dalších knih od A.P. Na začátku lze čekat konkrétní dějový spád, ten se však neustále mění a mě pořád a pořád překvapoval. A.P. zkrátka ví, jak si čtenářky udržet, tak jen tak dál!!! :)
Sati
  28. 12. 2015, 19:36
A žili spolu šťastně až do smrti...
Hlavní hrdinka mě točila svou naivitou (ve 27 letech), náhoda na každém kroku a sladkost na každé stránce.
Ivana_M
  24. 9. 2014, 11:02
Knížku jsem dostala, sama bych si ji asi nevybrala. Brala jsem ji jako oddechovku - ani by mi nevadilo, že příběh je extrémně předvídatelný. Co mi ale vadilo jsou nesympatické postavy a hlavně přehnané množství šťastných náhod.