Démoni

Démoni

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-920-2

Domino (2013) 978-80-7303-920-2 352

Co se stane s dobrými lidmi, když se střetnou s ryzím zlem? Bill Black je chlápek, co jezdí na Halleyi a nahání strach všude, kde se ukáže. Jedním z mála lidí, kteří se ho nebojí, je drsný drogový dealer z Maconu a jeho lstivá milenka. Tahle dvojka Billa naopak považuje za docela dobrého kumpána, který by jim mohl pomoci s kšefty. Nemají nejmenší tušení, že Bill je ve skutečnosti agent GBI Will Trent, který jim jde po krku. Zároveň se snaží uniknout z dosahu Sáry Lintonové, ženy, kterou miluje, ale která se nesmí dozvědět, jaké obrovské riziko Will podstupuje. Sára také přijela do Maconu, i když ji tam přivedly úplně jiné důvody. Dozvěděla se o pokusu o vraždu policisty, který je synem jejího mrtvého manžela, a ona mu chce být nablízku. Nikdy by ji nenapadlo, že na místě potká Willa, o jehož misi nic netuší – a že vlastně oba nevědomky pracují na stejném případu. Oba mají brzy na vlastní kůži zjistit, že démoni se mohou vyskytovat na obou stranách zákona... (Založil/a: Kůstka)

illy
  15. 5. 2015, 19:36
Další dobrý příběh Willa Trenta, napínavá jízda která se čte jedním dechem. Zároveň doporučuji jako výlet do pro mě neznámého prostředí - ženského mozku. Protože pro mě je jednání postav (včetně Willa, i když je chlap, ale napsala ho ženská), obzvlášť v citových záležitostech nepochopitelné. Chci to a zároveň nechci - miluju ho(ji), ale nic mu neřeknu, odcházím a neodcházím.... bože můj!! Co taky chtít po tvorech co každý měsíc krvácí a nechcípnou?? :-) Jináč doporučuji, Karin umí psát výborně.
ronynka
  11. 4. 2016, 16:17
Opravdu poslední díl s Willem? Achjo. Ale stejně jsem z tohoto dilu plna rozporuplných pocitů. Fajn, tak Lenu, kterou moc nemusíme,tak ji asi nakonec máme radi...a Sara je vlastně bezcitna mrcha? ....nee není, mam ji moc rada, ale je škoda, ze příběh Sary a Willa sel do pozadí. Možná prave proto jsem ubrala hvezdicku. Jináč je to ale pěkná knížka, úžasná série, krasny brutality, krásné zápletky :) vrele všem jenom doporučuji :)