Klik! - Život vám bude šlapat jako počítač!

Klik! - Život vám bude šlapat jako počítač!

Metafora - 2009
ISBN: 978-80-7359-161-8

Metafora (2009) 978-80-7359-161-8 278

Trocha holčičího čarování, aby život šlapal jako hodinky. Zábavná knížka, kterou můžete psát s námi… Už vás někdy napadlo, že svět je vlastně takový veliký internet? Napíšete mail, uděláte KLIK! a uvidíte, co vám přiběhne zpátky. Jestli vám někdo vynadá nebo vás pozve na rande. Všechno totiž záleží na tom, co vysíláte. Vesmír má totiž jednu zajímavou vlastnost. Na všechno, co mu řeknete, odpoví ANO! Vyřídí všechny vaše objednávky, splní všechno, co si přejete. Tahle knížka čtenářům ukáže, jak si do života zvát jen samé báječné věci. To nejdůležitější, co nám ve věku tak 12-18 let asi nejvíc leží v hlavě, je samozřejmě láska. Hned po ní kamarádky, potom rodiče a škola. Takže se společně naučíme, jak být v každé oblasti co nejspokojenější, přečteme si, co zažívají a cítí jiné holky, a ještě se u toho parádně nachechtáme. A na závěr se můžete pustit do psaní deníku, který najdete na konci knížky. Kniha byla označena za "Secret" pro dospívající. (Založil/a: vladislaus)