Superpérák

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Odeon - 2013
ISBN: 978-80-207-1510-4

Odeon (2013) 978-80-207-1510-4 136

Superpérák je novela o chlapci Ptáčníkovi, který se narodil s neuvěřitelným přirozením – které se však ve svém osamělém životě nenaučil používat. Ta doba přichází až ve chvíli, když se na gymnáziu seznámí s Karolínou – dívkou, která zná klíč k využití jeho pozoruhodného anatomického daru. Náhle se z něj stává sexuální mašina schopná uspokojit kohokoli a kdykoli. Superpérák je nekompromisní, brutální a vtipný ponor do hlubin frustrované duše; inspiruje se estetikou francouzských avantgardních komiksů, postmoderní filozofií, náboženským hnutím New Age a japonskou pornografií. „Pulp Porn Fiction“ ze severních Čech. (Založil/a: Eli.)

Darek Šmíd Darek Šmíd

Morsie
  19. 11. 2013, 16:51
Superpérák! No původně jsem si myslela, že je to nějak vytuněný superhrdina Pérák. Ehm, pak jsem uviděla obálku. Došlo mi, co to je. Ale i tak jsem byla na knihu zvědavá, přece jen plno kladných referencí. Do knihy jsem se začetla a pak už ji nepustila z ruky. Je to kravina, co si budeme říkat, ale je to fakt zábavné. A prázdné to taky není, člověk se zamyslí. Zamyslí se nad plno věcmi, které šly předtím zcela mimo něj. Superpérák je nadprůměrná kniha... a to ve více směrech než jen ve velikosti přirození hlavního hrdiny :D
hous.enka
  13. 7. 2016, 10:17
Příběh kluka, který má tak velký penis, až je z otho nešťasten. Zdá se vám to absurdní? No to taky je, přesně totiž ve stylu Darka Šmída. Hovorová čeština, vulgarismy a pořádná dávka příběhů a zážitků dnešní mládeže dělá z téhle knížky něco, co bude bavit každého. Příjemná je i linka s Karolínou, u které můžete najít i nějaký ten filosofický (muhehe) přesah.