Kůň za dolar

Kůň za dolar

Albatros - 2013
ISBN: 978-80-00-03338-9

Albatros (2013) 978-80-00-03338-9 280

Casey Blueové je patnáct let a jejím největším snem je vyhrát třídenní soutěž v Badmintonu – nejtěžší a nejnáročnější koňský závod všech dob. Jenže bydlí v ošuntělém domě v londýnském East-Endu, jejího otce právě pustili z vězení a o koně se stará v jezdecké škole Hope Lane, kam chodí hlavně nadšenci a milovníci koní, ale trénovat na závody by tu snad nikoho ani nenapadlo. A tak se Casey pomalu smiřuje s tím, že její sen zůstane jen snem. Jenže náhoda ji přivede do cesty Storma a nemožné se zdá na dosah ruky. Podaří se jim ale překonat všechny překážky a nezapomenou přitom, co je na světě nejdůležitější? Přečtěte si příběh o velké koňské lásce a o tom, jak je důležité nepřestat snít! (Založil/a: Eli.)

Lauren St. John Lauren St. John

Irita
  16. 9. 2015, 16:38
Já knihu hodnotím absolutně kladně, je to zajímavé téma. Jak Casey vychovala hvězdu z koně kterého „našla na ulici" je vážně bomba! Líbí se mi jak popis všech metod, které používala, ať už na sbližování, respekt i trénink, tak i popis závodnické rivality a tlaku
SamiRozi
  8. 7. 2015, 21:36
Má snad jedna z nejoblíbenějších knih. Poutavá. Ten kdo na ní má čas jí přečte snad za jeden den. S hlavní hrdinkou jsem se hned soužila.
Riega
  30. 1. 2015, 22:19
Na obyčejnou knížku o koních od které nic nečekáte je to opravdu skvost! Četla se úchvatně, při jednom zvratu jsem i uronila slzu. Nečekejte nic duchaplného, ale jako oddechovka je to úžasná knížka a pokud máte slabost pro koně a knížky o koních čtete, tak si tuhle knížku nenechte ujít. Krásně popsaný vztah mezi dívkou a jejím vytouženým koněm.