Panství

Panství

Podtitul: Lásku lze najít na těch nejméně očekávaných místech

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-436-1

BB art (2013) 978-80-7461-436-1 344

Lásku lze najít na těch nejméně očekávaných místech Proslýchá se, že Stella Huttonová dostala svou novou práci díky rodinným konexím. O své minulosti mluví zdrženlivě a podrobnosti o svém novém životě si nechává pro sebe. V Long Dansbury se neustále šíří různé fámy o Xanderovi, ale žádoucí starý mládenec si vesnických klepů nevšímá. Pak se objeví zvěsti, že Panství Longbridge je na prodej. Tento výstřední domov rodu Fortescueových po staletí určoval životy lidí v Long Dansbury. Stella je pověřena, aby prodej panství zprostředkovala. Ale Xander tam vyrostl. Jeho tajemství a vzpomínky nejsou na prodej. Udělá cokoli, aby se postavil Stelle do cesty. Ledaže by se zamiloval. (Založil/a: Eli.)

teite
  17. 6. 2014, 21:43
Z autorčiných knih se mi tato zatím líbila asi nejméně, připadala mi dost nezáživná, od počátku jasně nalinkovaná, postrádala obvyklé kouzlo.