Návnada

Podtitul: pro příznivce Hunger games

Alpress - 2013
ISBN: 978-80-7466-260-7

Alpress (2013) 978-80-7466-260-7 222

Šest lidí se probudí na opuštěném ostrově, aniž tuší, jak se sem dostali. Všechny drží ve spárech neovladatelná závislost na heroinu. Z lodi kotvící na dohled jim nikdo nespěchá na pomoc. Pak najdou vzkaz, že pro další dávku si musí doplavat na vedlejší ostrov přes zátoku zamořenou žraloky. Pozorovatelé na lodi se baví a sázky na život se zvyšují… (Založil/a: Eli.)

Antonín
  8. 9. 2015, 13:40
Pro příznivce Hunger Games ... ??? Really ??? Perfektní reklamní tah, to se musí nechat .... ale nemyslím si, že to má něco společného, sice jsem Hunger Games nečetl, ale přesto si to myslím. Nevím možná bychom to mohli nazvat Čelisti 5. Účast heroinu je velká, ale ne tak velká jak bych si představoval. Příběh neohromí, ale je reálný za to malé lehce smazatelné plus. Děj je předvídatelný. No a plus je smazané. Hodnotím průměrem. Celkově kniha nepůsobí až tak špatně za to první hvězda. Autor umí popsat kousance žraloků, až se mi začalo dělat zle takže druhá hvězda je také na místě. Pak si umí poradit i s černým humorem takže třetí hvězda je oprávněná. Nezlobte se ale musím citovat.

" Zaslechl svištění o zlomek sekundy dřív, než mu střela prolétla rozevřenou dlaní a rozcupovala ji na rudou hmotu s úlomky prstů. Díval se, jak zbytky jeho ruky odlétají přes bok lodi a dopadají na hladinu. První myšlenka, která se mu téměř klidně vloudila do hlavy byla: Tak hochu, ty už si na kytaru nikdy nezahraješ. "

Číst ... ???? No když chcete .... =)