Objetí

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Práh - 2013
ISBN: 978-80-7252-485-3

Práh (2013) 978-80-7252-485-3 347

Violet Edenové se v den jejích sedmnáctých narozenin převrátí život naruby. Je čas, aby zjistila, kým ve skutečnosti je. Její přítel ji zradí. Její nepřítel jí zachrání život. Bude se muset rozhodnout, jak velkou oběť je schopná přinést, čeho se dokáže vzdát pro dar, jenž jí byl přisouzen bez její vůle.

Nebezpečně vzrušující a temný příběh Objetí je prvním dílem úspěšné tetralogie o dobru a zlu, o vábení touhy a možnosti volby. Violet se nečekaně ocitá jako ústřední bojovník v odvěké válce mezi padlými anděly a ochránci lidstva. Sama o takovou válku sice nestojí, ale svůj život postavila na dvou pravidlech: neutíkat a nevzdávat se. Stane se z ní Grigori, nebo podlehne vábení temnoty? Projde rituálem objetí, aby navždy zavřela dveře za svým dosavadním životem a vrhla se do neznáma? Na jejím rozhodnutí nezávisí jen její život, ale i osud nic netušícího lidstva. (Založil/a: Moreanne)

Jessica Shirvington Jessica Shirvington

Wolfiet
  3. 2. 2014, 12:06
Objetí je klasický děj, který je teď celkem oblíbený. Mladá slečna, která neví o svých schopnostech potká lásku, do které se zaplete ještě jeden chlapec...
Zpracování se mi celkem líbilo a počtení bylo příjemné. Popravdě jsem čekala o trochu víc, tak snad v dalším díle se autorka více do toho vloží.