Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem

Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem Originální název: Nejen v hospodách s Vláďou Menšíkem
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Malý princ - 2013
ISBN: 978-80-87754-32-0

Malý princ (2013) 978-80-87754-32-0 270

Přestože najdete v této knize téměř dvě stě receptů, není to kuchařka v pravém slova smyslu. Více než cokoli jiného je mým skromným životaběhem a vzpomínkou na moje herecká léta, během nichž jsem se potkával se vzácnými lidmi, jako byli třeba Jan Werich, Nataša Gollová, Rudla Hrušínský, Franta Filipovský, Stella Zázvorková a především Ládin. Láďa, Ládíček, Láďušenka... ivančický bouřlivák Vláďa Menšík byl mým životním osudem. Bezmála čtyřicet let jsme spoluprožili: hráli, zpívali, radovali se, a samozřejmě také pili, vařili a jedli. Vtěsnat celý život či přátelství do jedné knihy je nemožné, ba vyloučené. Ale to nejhezčí z něj zde najdete. Věřím, že Vás vzpomínka na Ládika Menšíka zahřeje u srdce stejně tak jako mne. (Založil/a: Laponka)

#film