Na ocet

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2296-6

Ikar (2013) 978-80-249-2296-6 136

Pětatřicetiletá svobodná Daniela cítí, že se jí život s přibývajícími roky i kily pomalu ztrácí mezi prsty, a tak si aspoň píše blog, aby mohla humorem bojovat proti samotě. Touží po spřízněné duši, ale lidé se od ní odrážejí jako kuželky. Moc by si přála, aby došla dál než do kantýny a k firemní kopírce, kde pořád potkává zabedněného Michala, který není schopen opětovat její city, ale večer pak stejně končí v posteli pouze se svou oblíbenou čokoládou. Jednoho dne se jí však přece jen podaří začarovaný kruh rozetnout... (Založil/a: Laponka)

Morsie
  28. 11. 2013, 17:43
Tohle ale rozhodně nepatří do literatury pro ženy! Tohle přece patří do humoru! Jé, jak jsem byla mile překvapená, když jsem zjistila, že nejde o nějaké žalostné fňukání, ale o inteligentní humor. Na ocet je asi jedno z největších knižních překvapení letošního roku. Vřele mohu doporučit všem, co se chtějí bavit.
KamcaR
  24. 12. 2013, 16:18
Docela dobré čtení na zkrácení cesty vlakem. Nedá se říct, že bych při čtení přímo pukala smíchy, ale pobavilo to a líbila se mi i ironie a neotřelé příměry.
Monika Houšková
  22. 6. 2016, 9:30
Nemůžu se zbavit dojmu, že se jedná o hodně špatnou napodobeninu Deníku B.J.. Hlavním heslem asi bylo - humor za každou cenu. Ta nekonečná přehlídka rádoby vtipných přirovnání. Mě to teda dost sralo, říkám popravdě..