Utajená mise

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-5557-6

Moba (2013) 978-80-243-5557-6 368

Život Jamieho Carpentera už nikdy nebude jako dřív. Jeho otec je mrtvý, matka nezvěstná a jen on sám byl zachráněn nesmírně mohutným mužem jménem Frankenstein. Jamie je odvezen na Oddělení 19, kde je zařazen do utajené organizace... (Založil/a: mitulka)

Will Hill Will Hill
*1970

achilles
  20. 1. 2014, 17:02
Docela čtivý a napínavý thriller o upírech zejména z rodu Draculova. Tentokrát vládne Alexandru, ale ve druhém díle by se prý měl probudit i Dracula. Každopádně i Alexandru dal Černému světlu dost práce. Román je napěchován známými jmény z historie a snad kromě rychlého konce (podobnému scéně z Ramba), kdy pár agentů zničí hnízdo upírů, to je pěkné čtení.
tomdra
  26. 5. 2014, 10:51
Tato kniha mě moc nebavila. Přišla mi jako pohádka pro děti, ale dalo se to dobře číst. Nic víc k této knize nemám.
tykev007
  25. 9. 2015, 22:39
Zajímavá a čtivá knížka, ale chvílemi jsem se musela zastavovat nad textem a ujistit se, že opravdu nečtu knihu pro děti...někdy to autor s těmi masakry přehání a to ničí kontext.