Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Plavání

100%
5 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Plavání

Podtitul: Total Immersion - Revoluční metoda, díky níž může plavat každý rychleji a ladněji
Nejnovější vydání:
Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-3142-4
Počet stránek: 242
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Mladá fronta (2013) 978-80-204-3142-4 242

Každý může plavat skvěle! Nezáleží na věku, tělesných proporcích ani předchozích zkušenostech. Terry Laughlin přichází s revoluční metodou pro účinnější, rychlejší a zdravější plavání pomocí jednoduchých cvičení, která vám pomohou zlepšit stabilitu ve vodě, prodloužit záběr nebo usnadnit dýchání. Výsledky jeho metody jsou obdivuhodné: začátečníci, zkušení plavci i triatlonisté shodně konstatují, že Laughlinova metoda plavání jim změnila život. Díky „metodě úplného ponoření“ zvládnete všechny plavecké styly během velmi krátké doby a už nikdy nebudete mít pocit, že je voda nepřátelský živel, se kterým je třeba zápasit.
Terry Laughlin je zakladatel plavecké školy úplného ponoření (www.totalimmersion.com), vítěz mnoha veteránských závodů v plavání, ale především trenér s třicetiletou praxí a desítkami tisíc nadšených stoupenců na celém světě. (Založil/a: Kůstka)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

pauline.pokorna
100% 100% 100% 100% 100%
  15. 12. 2016, 20:38
Kniha je skvělá pro všechny, kteří z plavání chtějí udělat jakousi meditaci a přitom si dát pořádně do těla. Můžu říct, že když jsme na trénálech museli plavat 2-3 km, byla jsem už ve vodě úplně mrtvá, až mě samotné plavání přestalo bavit. Kdežto dnes, o mnoho let později, s metodou TI jsou dva kilometry naprostý relax ("příjemně mrtví" jste až po doplavání, ne při plavání, což umožňuje se stále zlepšovat a posouvat hranice). Doporučuji i začínajícím plavcům!