Jacobova obhajoba

Jacobova obhajoba

Kniha Zlín - 2013
ISBN: 978-80-7473-044-3

Kniha Zlín (2013) 978-80-7473-044-3 486

Andy Barber je respektovaným žalobcem v kanceláři okresního návladního. Zvrat v jeho dvacetileté kariéře - a nejen v ní - přinese případ vraždy čtrnáctiletého chlapce, jehož vyšetřování se Andy sám ujme. Brzy po zahájení vyšetřování se totiž objeví důkazy, které s vraždou spojují jeho syna Jacoba. Dosavadní život rodiny se ze dne na den obrátí vzhůru nohama, Andy a jeho žena Laurie prožívají jednu z nejhorších nočních můr, která může rodiče potkat: jejich dítě je obžalováno z těžkého zločinu. Barberovi podřídí vše jedinému cíli - obhájit Jacoba před soudem i před veřejností. Vědí, že tak jako každý teenager i Jacob má své vrtochy a svá tajemství, o jeho nevině jsou však pevně přesvědčeni. Svého syna přece znají lépe než kdokoliv jiný. Anebo neznají? (Založil/a: Kůstka)

William Landay William Landay
*??.??.1963

aubergine
  7. 1. 2015, 21:07
Příběh se čte skvěle a má překvapivý konec, ačkoliv je v knize pár míst, které mi celkový dojem trochu kazí (možná bych byla radši, kdyby soud nějak dopadl, místo toho, aby byl ukončen tak zvláštním způsobem). Líbilo se mi střídání vyprávění z pohledu otce s výslechem. Můžu jen doporučit.
Jack
  7. 7. 2014, 21:45
zajimavý námět, příběh líčí, ale je hned na začatku jasný, jak to dopadne, ale určitě u konce budete překvapeny :)