Kdopak je ta zrzka?

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-3062-5

Mladá fronta (2013) 978-80-204-3062-5 240

Ambiciózní třiatřicetiletá Grace Sharidanová přijíždí do Los Angeles splnit si svůj velký životní sen a stát se divadelní a muzikálovou herečkou. Zdá se, že ji nemůže nic zastavit! Je talentovaná, krásná, výjimečná, má zkušenosti i kamarádku s těmi správnými kontakty. A je odhodlaná neustoupit ani o píď! Na své cestě za slávou však nečekaně potká o devět let mladšího Jacka Hamiltona – vycházející hvězdu všemi napjatě očekávaného seriálového trháku s nepřebernou škálou milostných zkušeností, bohatou fantazií a přímo vražednou dávkou sexappealu. Takové kombinaci by neodolala žádná! A tak není divu, že se i Grace navzdory rozumu začne situace vymykat z rukou a vášnivé dobrodružství brzy překročí hranice nevinného románku.
Může začínající vztah zkomplikovat Graceinu slibnou hereckou kariéru? Dokážou společně překonat zrádná úskalí slávy? Podaří se Grace obstát v konkurenci zástupů Jackových fanynek? Vyrovnat se s nájezdy senzacechtivých novinářů? A především – budou schopni překonat několikaměsíční odloučení? Zvlášť když se kolem Grace začne ochomýtat její studentská láska Michael. (Založil/a: addelka)

svenny
  20. 9. 2015, 14:25
Proti "Nabijeci" je to spis nuda, dokonce jsem to asi na mesic prestal cist. Na druhou stranu musim zduraznit, ze ackoliv tam temer neni dej a je to spis sekvence erotickych akci, je to jazykove, kvalitou i barvitosti popisu na uplne jine urovni, nez treba Odstiny (ale tezko rict, jestli je to zasluha prekladatele nebo autora). Ackoliv nekde u konce je taky veta "Udelej se pro me" :-( (kdo necetl Odstiny, nepochopi).
Eviickaaa
  14. 2. 2014, 20:21
Dvě hvězdičky za humor, protože asi jenom o tom to bylo - jinak to žádný děj nemělo. Připadalo mi, jakoby ta knížka končila někde v půlce děje...
Dixiee
  17. 9. 2016, 8:34
Takové nijaké. Ne, že by se to nedalo přečíst, ale moc se tam toho neděje. A konec je takový nějaký až moc otevřený.