Alfa

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fantom Print - 2013
ISBN: 978-80-7398-244-7

Fantom Print (2013) 978-80-7398-244-7 320

Earl Harbinger, výkonný ředitel Lovců monster s.r.o., má tajemství – tajemství, se kterým se musí o každém úplňku zamykat do cely, jinak by sežralo každého na potkání. Ale zatímco ostatní vlkodlaci jsou lovnou zvěří, Earlovi vláda udělila výjimku, a protože to byla federální vláda, nebylo to zadarmo. Ve druhé světové válce, Vietnamu i na místech, o kterých spořádaní američtí občané nikdy neslyšeli, pak musel on a jemu podobní dokazovat, že si důvěru strýčka Sama opravdu zaslouží.
Práce pro vládu, armádu nebo CIA Earl vždy považoval za nutné zlo, ale když se mu ozve bývalý řídící důstojník s tím, že do Ameriky přicestoval jeho starý nepřítel, vlkodlak z KGB proslulý svou brutalitou, neváhá ani na okamžik. V odlehlých lesích Michiganu se toho však děje mnohem víc, než se na první pohled zdá. Se soumrakem začíná poslední lov a v cestě mu stojí jen hrstka místních, spousta zbraní a Earl Harbinger, který tvrdohlavě odmítá převalit se na záda a hrát mrtvého. Alfa vlkodlak může být jeden. (Založil/a: Eli.)

Larry Correia Larry Correia
*1977

Kuci92
  4. 2. 2015, 10:21
Zábavný, čtivý a parádně napsaný příběh, který jsem přečetl jedním dechem. Všem doporučuji a těším se na další díly.
hladass
  21. 10. 2016, 9:37
Po přečtení Vendety jsem byl docela zvědav, jak bude Correia pokračovat, ale sólovku jsem tedy nečekal... Naštěstí je Earl Harbinger dostatečně sympatická a zajímavá postava, takže lehká exkurze do jeho minulosti mě vysloveně potěšila, vývoj postavy a schopností také... Děj je opět nepřetržitá akční jízda bez hluchých pasáží, tentokrát plná vlkodlaků a pár starých známých postav... Jako další sólovka by mě potěšil agent Franks, jakožto nesympatičtější postava celého Correiova vesmíru...
adevr
  22. 10. 2014, 20:18
Jo, tohle můžu. Skvělá odpočinková literatura , prošpikovaná hláškami, vtipem a akcí. Čekají mne ještě přinejmenším dva díly...a docela to kvituji.
tomdra
  22. 6. 2014, 16:37
Jako vždy pěkný sci-fi příběh o Lovcích monster s.r.o. . Tentokrát je sólo o Earlu Harbingerovi. Už se těším na čtvrtý díl.