Vina

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-924-0

Domino (2013) 978-80-7303-924-0 384

Na zahradě soukromého domu je nalezena mrtvola dítěte, kterou tam kdosi pohřbil před šedesáti lety. A krátce poté dělníci při výkopových pracích v nedalekém parku objeví kostru dalšího nemluvněte a opodál se najde zastřelená mladá žena. Na první pohled tři nesouvisející případy. Anebo je mezi nimi přece jen nějaká spojitost? Na to se snaží přijít detektiv Milo Sturgis za pomoci svého přítele, brilantního psychologa Alexe Delawarea. Možná je ale historie tohoto případu tak neuchopitelná a tak děsivá, že na odhalení úplné pravdy tentokrát nebudou Alexovy zkušenosti stačit. Vyšetřovatelé se musí vrátit o šest desetiletí zpátky a pokusit se složit příběh o krásné zdravotní sestře, charismatickém lékaři a novorozenci, kterému nebylo souzeno přežít. Nitky dávných událostí vedou až do světa soudobých celebrit, jimž privilegovanost jejich postavení umožňuje skrýt pod vnějším pozlátkem naprosto cokoli. Třeba i zločin. Zločin, jehož hrůznost se vymyká lidskému chápání. (Založil/a: TeJoUsHeK)

maurarita
  6. 8. 2015, 17:56
Výborná a napínavá detektivka má úžasně vykonstruovaný děj který dává knize dobrou čtivost takže ji nedokážete odložit
Seiers
  19. 7. 2016, 19:09
Na Kellermana překvapivá NUDA. Po dobrém začátku spadl příběh do fádní šedi, a zhruba od poloviny knihy řeší čtenář problém, kdy už si pro toho padoucha konečně dojdou. A předposlední kapitola už nic neřeší. Tak snad příště.
Wouk
  3. 5. 2016, 11:21
moc dobře se četla .Pořád sem čekal nějaký překvapivý závěr ,ale nepřišel. Ale jak sem psal četla se dobře.
Ivana4
  6. 4. 2014, 20:30
Čekala jsem více napínavý příběh, alespoň ze začátku to vypadalo slibně, uprostřed jsem díky hodně jmen ztratila sled a ke konci už to bylo zase napínavé lehce. I přesto se mi četla celkem dobře.