Okouzlená nocí

Okouzlená nocí

Motto - 2013
ISBN: 978-80-7246-934-5

Motto (2013) 978-80-7246-934-5 320

Šestnáctiletá Kate Mercierová žije poklidným, zcela normálním životem, dokud jí při nehodě nezemřou oba rodiče. Přestěhuje se i se starší sestrou do Paříže a před bolestí ze ztráty rodičů utíká do světa knih a pařížského umění. Pak ale potká Vincenta. Vzápětí však zjistí, že Vincent není obyčejný smrtelník, ale revenant – zvláštní bytost, jejímž údělem je bojovat proti zlým silám a nasazovat vlastní život pro záchranu lidstva. Kate se ocitá na osudové křižovatce – má se své lásky vzdát, nebo ji následovat? (Založil/a: TeJoUsHeK)

Amy Plum Amy Plum

Katniss Lavender
  13. 2. 2014, 20:16
Musím souhlasit s Nikolka001 a zároveň dodat, že se mi líbí jistá originalita co se hlavního hrdiny - revenanta týká. Na druhou stranu jsem asi náročnější čtenář a děj mi obsahově moc nedal. Čtivé, milé, ale něco tomu chybí. Nedokázala jsem splynout s hrdiny a jejich osudy mi byly celkem lhostejné. Přiznám se ale, že si další díly určitě přečtu...
Nikolka001
  14. 1. 2014, 23:56
Opravdu mile napsaná kniha. Po celou dobu čtení jsem se nenudila a byla zabrána do skvělého děje. Autorka knihu napsala čtivým a oddychovým způsobem. Moc se těším na další díly. :)
Mark.
  13. 6. 2016, 20:22
A to má být jenom trilogie? První díl má velmi pěkný a čtivý "úvod", je zde plno možností na pokračování, zatím mi to přišlo jako seznamování s postavami, takže i když děj byl, nedá se říct, že by nebyl zajímavý, ale schází trochu akce. Uvidím co bude dál :-)