Wendy Quillová a krokodýlí ocas

Wendy Quillová a krokodýlí ocas

Fortuna Libri - 2013
ISBN: 978-80-7321-738-9

Fortuna Libri (2013) 978-80-7321-738-9 176

Všichni mi říkají „Sípalka“ kvůli tomu, jak se směju – něco jako „chacha, síp, chacha, síp“. Nemůžu si pomoct – ty zvuky vydávám, když se stane něco legračního. Ale moje pravé jméno je WENDY QUILLOVÁ a tohle je příběh o tom, jak jsem se trošku proslavila. A jeden z mých tipů, jak se trošku proslavit, zní: VŮBEC NIKDY se nesnažte být jako všichni ostatní, protože pak budete úplně stejní! (Založil/a: addelka)

alča87
  23. 2. 2014, 19:40
Knížka ve stylu poseroutků, mimoněk a já nevím čeho. Je to vtipné, má to obrázky a je tam málo textu - dětem se to musí líbit. Wendy je za všech okolností svá, se svými úžasnými praktickými botami s páskem a extra výztuhou může být ocas krokodýla nebo mít mor a stejně to bude malá princezna. Wendy je prostě jako všechny děti, plete si slova, která podobně znějí a nechápe své rodiče. Pobavila jsem se (a to už jsem odrostla věku, pro který je kniha určená).