Tatu a Patu - superhrdinové

Tatu a Patu - superhrdinové

Albatros - 2013
ISBN: 978-80-00-03146-0

Albatros (2013) 978-80-00-03146-0 56

„Bylo by úžasné být superhrdina!“ zasní se Tatu a Patu, když čtou o Hyperkybermanových báječných dobrodružstvích. A co se nestane, CVAK! Pomocí teleaktivního laserového paprskovače se prachobyčejní kluci z Podivína promění v Aktivátora a Metrmana. Malí hrdinové se hned pustí do boje se superzloduchy a nepravostmi a vydají se zbavit město Suprnice obřích balení, která ochromila život jeho obyvatel.

Tatu a Patu jsou bratři, kteří se někdy chovají trochu podivně. Není divu, vždyť jsou z Podivína, kde se věci dělají jinak než u nás. Vždy však spolu zažijí - a čtenář s nimi - úžasná dobrodružství.

Velmi úspěšná série o dvou klucích, kterou vytvořili rukou společnou a nerozdílnou finští autoři Aino Havukainenová a Sami Toivonen, získala nejen řadu ocenění, ale především zájem malých čtenářů už ve více než dvaceti zemích světa a nyní se poprvé představuje v první knize i českým dětem. (Založil/a: addelka)

Aino Havukainen Aino Havukainen

Sami Toivonen Sami Toivonen

LenkaZ
  10. 9. 2015, 12:33
Taky máte doma malého superhrdinu? Pokud jo, jdete do této knížky. Po přečtení si můj syn uvázal kolem hlavy metr a odmítal ho sundat. Zápletka je sice trochu krkolomná, takže následovalo spoustu otázek "Proč?", ale jinak měla kniha úspěch. A chválím vydařené ilustrace :)