William, Kate a malý George

William, Kate a malý George

Práh - 2013
ISBN: 978-80-7252-488-4

Práh (2013) 978-80-7252-488-4 320

Už od začátku jim bylo souzeno stát se jedním z nejoslavovanějších manželských párů dvacátého prvního století. On, šarmantní a sympatický mladý princ, jenž jednoho dne usedne na anglický trůn. Ona, neuvěřitelně krásná neurozená dívka, která si získala jeho srdce. Společně se princi Williamovi a Kate Middletonové nějakým způsobem podařilo překonat veškerá úskalí a navzdory všem skandálům, mocenským pletkám, tragédiím a všeobecné neutěšenosti, které provázejí britskou královskou rodinu, si vybudovat a udržet pohádkovou lásku. Než se k tomu dopracovali, stihli se stát nejsledovanějším, nejpropíranějším, nejobdivovanějším a nejzáviděníhodnějším mladým párem své generace.
Přesto se Williamovi a Kate po bezmála deset let dařilo držet svůj vztah pod pokličkou. Nyní žurnalista a uznávaný autor Christopher Andersen dává do jejich tajemného svazku nahlédnout, odhaluje důvěrné podrobnosti královského vztahu a nabízí poutavé přiblížení muže a ženy, kteří se jednoho dne stanou králem a královnou. (Založil/a: addelka)

Ducii
  2. 4. 2014, 19:58
Tahle kniha mne v mnoha ohledech dost rozčarovala. Spekulace předkládá jako fakt a někdy vyloženě lže. Počáteční léta jsou dost rozplizlá a zdlouhavá, od zásnub dál už je text naopak až příliš stručný. Takže celkově nic moc. Kdo, by si chtěl přečíst mou podrobnou "zdrcující" kritiku, nechť tak učiní zde http://monarchie.blog.cz/1404/william-kate-a-maly-george Na druhou stranu, buďme rádi, že aspoň takováhle, byť ne moc vydařená, kniha vyšla. Já osobně doufám, že se někdy dočkáme nějaké opravdu věcné knihy...
Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 10:25
V této knize,která se mi sice můžu říct,že libila,ale je to stále to ohrané jako v jiných knihách o tomto páru,takže pokud jste o nich už nějakou knihu četli,tohle nebude nic nového,jen mě teda dost zarazilo,že když je v titulu napsaná ...a malý George,skoro nic tam o něm není napsané,taky jak by možná i mohlo,když se teprve narodil,a hned potom vyšla kniha,že,ale pokud jste také takový nadšenci do královských rodin a sbíráte knihy o nich,tak vám v knihovničce určitě bude stát:)