Chlad

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-776-0

Baronet (2013) 978-80-7384-776-0 424

Jace s Ashem se vždy o vše dělili – i o ženy. Když se seznámí s Bethany, Jace začíná cítit něco, co nikdy předtím nepoznal: žárlivost a silnou touhu, která ho naprosto ovládá – a vzrušuje více, než je schopen zvládnout.

O Bethany se dělit nechce – s nikým. Je odhodlaný být jediným mužem jejího života, což ohrožuje jeho dlouholeté přátelství s Ashem. Bethany bude jen a pouze jeho. I kdyby se měl obrátit zády ke svému nejlepšímu příteli. (Založil/a: Rosie5)

Adri-Anna
  2. 8. 2014, 15:17
Atraktivní milionář se zamiluje do drogově zavislé bezdomovkyně a nastěhuje si ji do svého luxusního bytu i s roztoči a kdejakými breberkami co tihle lidé můžou mít :-D ...no velmi zdařilý erotický horor :-D :-D
Evelýny
  27. 3. 2015, 23:57
Zajímalo by mě, odkud tahle úžasná spisovatelka čerpá námět pro svá veledíla. Ve svých snech. Tento díl jsem dočítala horko těžko.
GODZILA
  6. 3. 2014, 15:58
tahle série se mi moc líbí, je zajmavé sledovat životy tří nerozlučných přátel a tenhle díl se mi líbil asi nejvíc