Všechna jeho přání

Všechna jeho přání

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-926-4

Domino (2013) 978-80-7303-926-4 320

Anotace\r\n\r\nNeodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost? Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum… Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň? Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?\r\n (Založil/a: Rosie5)

Adri-Anna
  1. 1. 2014, 17:52
Hooooodně špatná a nepovedená kniha, bohužel jsem neměla tolik sil dočíst ji do konce. Utrpení pro čtenáře. Dialogy co nedávají žádný smyl, jestli to mělo mít děj, tak já ho nenašla :-D k tomu nějaké hrátky se zeleninou a spousta blábolů :-( Kniha vhodná akorát ke spálení :-D :-D
martinexa
  6. 2. 2014, 11:37
Bohužel úplně stejná hrůza jako ten díl předešlý. Měla jsem, co dělat to dočíst. A to má být ještě třetí díl. Co tam chce ještě psát? :D