Stříbrný sen

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Polaris - 2013
ISBN: 978–80–7332–207-6

Polaris (2013) 978–80–7332–207-6 184 Překlad: Caha, Petr

Joey Harker je hrdina. Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiverzum před zkázou. Ale nepřátelské síly toužící ovládnout všechny světy – ty na vědecké bázi i ty magické – jsou tady pořád, takže mírotvorné poslání Mezisvětu ještě ani zdaleka není u konce. Když cizí dívka jménem Acacia udělá něco, co by mělo být nemožné, a sleduje Joeyho do základny v Mezisvětě, věci se ještě zkomplikují. Nikdo neví, co je Acacia zač, odkud přichází a jak je možné, že toho tolik ví o Mezisvětě. Joey a jeho přátele čekají dny plné nebezpečí. Skrývá se mezi nimi zrádce a jestli má mít Joey vůbec naději, že zachrání Mezisvět, multiverzum a svou výpravu, musí spoléhat na svou chytrost a možná – jen možná – i na tajemnou Acacii Jones. Stříbrnný sen je strhující pokračování románu Mezisvět o odvaze, věrnosti, cestování v čase i prostoru a budoucnosti mladého muže, který je mnohem schopnější, než si sám uvědomuje. (Založil/a: Laponka)

bublynka22
  1. 12. 2015, 18:19
Snad jediná kniha od Gaimana,kteou jsem přečetla (ped rokem) a teď si nemůžu vzpomenout o čem byla. Při čtení anotace se mi vybavují hlavní postavy i krátké útržky, ale to je tak všechno..jak to vlastně dopadlo..?