Krvavý písek

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fantom Print - 2013
ISBN: 978-80-7398-246-1

Fantom Print (2013) 978-80-7398-246-1 256

Když hledáte ztracenou duši, neztratíte i tu svoji? Síla jejího vlka a indiánská magie. Spolu i proti sobě. Tentokrát musí kousnout hodně hluboko. Až na krev. Vytržená z domova, který konečně našla. Z náruče muže, kterého milovala, kterému měla stát po boku. Teď cestuje rozpálenou krajinou amerického jihozápadu společně s indiánským šamanem a v hlavě má temný stín, jenž dříve nebo později vypluje na světlo. Potkává lidi, které nikdy potkat nechtěla. Lidi, pro něž jsou lykantropové jen odolnou hračkou pro zvrhlé hry. Tori musí bojovat o hrdost a o život. Nejen svůj. Musí se vydat do míst, horkých jako peklo a rudých jako písek Arizony. (Založil/a: finka)

M. T. Majar M. T. Majar

Lucianna
  29. 12. 2014, 19:58
Nerada odkládám knihy na domu neurčitou, ale tohle je ponížení žen. Když knihu čtu připadám si špinavá a mám chuť někoho zabít. No kdo ví kdy se zpět k této knize vrátím. Vím ale jedno. Chci ji někdy dočíst. Přece jen jsem zvědavá jak se z toho Tori dostane.
Týna13
  1. 1. 2014, 1:33
Byla jsem moc zvědavá na pokračování, Krvavý písek je trochu drsnější a temnější než první díl, ale vůbec to není na škodu. Autorka umí krásně popisovat, takže si ty scény umíte dokonale představit a jak už jsem psala u prvního dílu, třeba takové sex scény jsou plné chtíče a vášně, tak jak to má být :) Ale co ten konec?! Doufám, že bude ještě třetí díl, byla by to taková pěkná trilogie, tak snad :)
Monikaaa
  28. 12. 2013, 11:49
Tenhle díl byl drsnější,líbil se mi víc než první.Konec byl takový uzavřený, to mě zarazilo.Nevíte někdo bude i třetí díl ?