Rozkoše zimy

Originální název: The Pleasures of Winter

Jota - 2013
ISBN: 978-80-7462-440-7

Jota (2013) 978-80-7462-440-7

Reportérka Abbie Marshallová potřebuje uniknout z Hondurasu a její jediná šance je soukromý tryskáč s hollywoodskou hvězdou na palubě. Letí domů s irským hercem Jackem Winterem – notorickým sukničkářem a vůbec postrachem společnosti. Poté, co letadlo ztroskotá v odlehlém deštném pralese, jsou nuceni bojovat o přežití, a Abbie za Jackovou image filmové hvězdy zachytí záblesky komplikované povahy. A čím víc ho poznává, tím víc cítí, že působí na nějakou její niternou potlačovanou stránku...

Abbie po návratu k normálnímu životu nemůže zapomenout, co se mezi nimi stalo. Její úsilí pochopit své trápení ji vede rovnou zpátky k Winterovi, který je právě tak posedlý jí. Ale pokud spolu mají vstoupit do vztahu, Abbie ví, že musí přijmout jeho skryté touhy… a uznat svoje vlastní. Už ji nezajímá nic jiného, než jejich opojné milostné dobrodružství a Abbie se nechává vtahovat hloub do Winterova temného srdce – a tajemství, které může všechno zničit… (Založil/a: mitulka)

Evie Hunter Evie Hunter

Adri-Anna
  12. 10. 2014, 19:59
Další ze série knih, která poukazuje na to, že klasické rande je již klišé a pokud si z postele neodnesete jelita od biče, tak nejste vlastně normální :-D :-D
Nnelly
  14. 1. 2014, 23:12
Ten začátek je docela ubohej, celkově, co se děje v džungli... ona je dokonalá Mary Sue, všichni se chovaj spíš jako děti, celý je to naivní a dialogy dost bolí, ale pak se dostanou ven a příběh se zlepšuje, dokonce sed docela vyvíjí, není na tom nic moc objevného, ale když nic jiného, tak je to příběh na jednu knihu, autorky věděly kde skončit a to se mi líbilo
Evelýny
  17. 8. 2015, 16:04
Opět další pro mě zbytečná kniha. Po dočtení si druhý den skoro nepamatujete, o čem toto ,,veledílo" vlastně bylo. Já koukala, co všechno se dá napsat. Moji fantazii kniha nepodpořila.
Aspet
  12. 1. 2015, 7:11
Po knize Rozkoše léta jsem se pustila do této knihy a musím říct, že byla slabší. Příběh mě tolik nezaujal, děj vcelku předvídatelný a celkově prostě nic moc. Ale s tím jsem do toho šla, pouze se u knihy odreagovat a to se mi podařilo.