Akademův živel

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Fantom Print - 2014
ISBN: 978-80-7398-249-2

Fantom Print (2014) 978-80-7398-249-2 400

Obyvatelé Alery po staletí využívali živly, elementální bytosti země, vzduchu, ohně, vody, dřeva a kovu, aby bránili svou zem před cizími nepřáteli. Ale žádný z nich je nedokáže uchránit před nebezpečím, jež bují v jejich řadách. Vladaře oslabil zákeřný útok, vedený Kanimy za mořem. Pokud zemře, krvavá občanská válka o trůn bude nevyhnutelná. Takže je na Tavim, aby mařil pokusy o atentát a odhalil zrádce v kruzích Vladařových špionů. Osud Alery závisí na jediném chlapci, který nemá žádný živel, jenž by si mohl přivolat na pomoc. (Založil/a: DanielOsbourne)

Lubor Chmelař
  28. 7. 2015, 18:09
Paráda. Kromě pár kapitol v první polovině, kde jsem zatnul zuby a četl, byl druhý díl naprostá jízda. Velkým zklamáním pro mě bylo, když jsem se blížil ke konci a zjistil až posléze, že třetí díl nevyjde 26.7., ale až v listopadu. No co se dá dělat. je se na co těšit, doporučuji. :-)