Hlavohrátky

Comics Centrum - 2016
ISBN: 978-80-88152-03-3

Comics Centrum (2016) 978-80-88152-03-3 160
Comics Centrum (2013) 978-80-86839-75-2 160

Tři sourozenci Zámkovi přežili strašlivý vražedný útok ve vlastním domě, který stál život jejich otce. Ve chvíli, kdy si začínají znova dávat dohromady své životy, objeví malý Bóďa starý klíč s naprosto neuvěřitelnou schopností. Co myslíte, že by se stalo, kdybyste dokázali překonat vlastní strach, zvládnout jakoukoliv dovednost nebo naučit se jakémukoliv druhu umění tak jednoduše, jako kdybyste otočili klíčem v zámku? Možná by vás to stálo život, zvlášť kdyby se do toho vložil Kulišák, zapřisáhlý nepřítel rodiny Zámkových.
Druhý díl série Zámku a klíče scenáristy Joe Hilla, doprovozený halucinogenními kresbami Gabriela Rodrigueze, ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek. (Založil/a: DanielOsbourne)

ondrasek
  9. 1. 2015, 21:35
Už je to nějaký čas, co jsem přečetl Zámek a klíč 1, takže jsem trošku zapomněl, kdo je kdo a co předcházelo tomuto dílu. A musim říct, že jsem se v tom ze začátku trochu ztrácel. Ani autoři mi moc nepomohli, spousta flashbacků, a dvě tři postavy jsou kresleny hodně podobně, takže i tady jsem chvílemi tápal.
Nakreslen je ale špičkově a myšlenka s klíčem, který otevírá hlavu a vy se v ní můžete štrachat, hrabošit, přidávat a vyndavat, nemá chybu.
Celkově se mi první díl líbil víc, byl přímočařejší a hlavně byl i ukončený, na rozdíl od tohoto. 75%.
Draconian
  25. 12. 2013, 17:31
Komu se líbil první díl bude nadšen. Hlavohrátky jsou nesmírně zajímavé. Hill vymyslel skvělé postavy a charaktery. A výtvarná stránka komiksu?...Dokonalost!!!
Plue
  8. 1. 2016, 0:15
Druhý díl mi přišel více propracovaný, ale téměř bez akce. Strašidelný nebyl vůbec. Přesto spokojenost. (Čteno v angličtině.)