Borgia

C.H. Beck - 2013
ISBN: 978-80-7449-209-2

C.H. Beck (2013) 978-80-7449-209-2 210
Crew

Exkluzivní vázaná verze excelentního komiksu. – Krutá a zvrhlá doba bez příkras. Dvě legendy evropského komiksu – kultovní scenárista Alejandro Jodorowsky a mistr erotické kresby Milo Manara – spojily síly, aby převyprávěly příběh plný vášně, dekadence, násilí a smrti, které vždy kráčejí ruku v ruce s úpadkem morálky. (Založil/a: DanielOsbourne)

Alejandro Jodorowsky Alejandro Jodorowsky
*17.02.1929

antoniana
  25. 12. 2015, 14:03
Musím říct - kam se hrabe Incal. Sex, násilí, intriky a to vše zabalené do renesančního hávu. Jediné, co mi vážně nesedlo byly obličeje žen, např. Lukrecie mi často přišla v obličeji jako taková zrůdička, které se ani po řadě plastik nepovedlo mít přirozený lidský obličej. Jinak ale nemám co vytknout.
Noctua
  1. 1. 2014, 13:07
Nejsem vůbec konzumentem komiksové literatury, ale díky recenzi na oblíbeném serveru mě tato kniha zaujala. Obzvlášť hláška, že se ji budou pravděpodobně kupovat jen lidé tak trochu "ujetí". O to víc mě pobavilo, když mi před Vánoci řekli ve dvou knihkupectvích, že ji mají vyprodanou. Asi je mezi námi těch "ujetých" lidí víc :-) Příběh je podle dodatku trochu víc upravený oproti skutečnosti, ale to asi nevadí. Předpokládám, že nás autoři chtěli víc pobavit, než poučit. Oceňuji naturalističnost kterou při tom použili. Co si budem povídat... život se s nikým nemazlí. Já se pobavila..... a ujetá myslím nejsem :-)